CO JE LARP

Základní informace o larpu se dozvíš např. na portálu larpy.cz.

KONTAKT

Můžeš nám psát na e-mail mlha.larp@gmail.com . Mlha má také své stránky na facebooku, kde najdeš i fotky z minulých uvedení.

KDY SE HRAJE

Šestý běh Mlhy proběhne 25.11.-26.11.2017. Další běhy Mlhy proběhnou 3.3.-4.3.2018 a 10.3.-11.3.2018. Hra začíná vždy v sobotu v 10:00 a končí někdy v sobotu v noci. Pak nás čeká krátká zpětná vazba, párty a v neděli dopoledne balení, společný úklid a odjezd. Na chatu je možné přijet už v pátek večer a přespat na místě.

KDE SE HRAJE

Hrát budeme na chatě Seleška v Lužických horách. Na mapě ji najdeš tady.

KOLIK HRA STOJÍ

Účastnický poplatek je 1.300 Kč a zahrnuje hru, ubytování a jídlo. Víme, že je to hodně, ale věříme, že to bude stát za to.

JAK SE PŘIHLÁSIT

Přihlašování na sedmý a osmý běh bylo spuštěno v neděli 8.10.2017 ve 20:00. Přihlašování na hru probíhá přes tento jednoduchý formulář. Přečti si prosím před přihlášením všechny informace na tomto webu. Přihlašování bude otevřené do neděle 22.10.2017 do 19:00. Všechny přihlášky přijaté v tomto intervalu budou posuzovány stejně. V rámci intervalu tedy nerozhoduje, kdy byla přihláška odeslána, není to clickfest. Pokud počet přihlášených převýší kapacitu hry, 14 lidí vylosujeme (8 mužů a 6 žen). Zbylé hráče poté vybereme z přihlášených tak, abychom co nejlépe doplnili už vytvořené skupiny a zaplnili prázdná místa v obsazení. Vybírat tedy budeme na základě předvýběru postav. Všechny zbylé zájemce zařadíme mezi náhradníky a budeme je mailem kontaktovat v případě, že by se na hře uvolnilo místo.

JAK ZAPLATIT

Účastnický poplatek prosím pošli na transparentní účet 2600671288/2010. Do zprávy pro příjemce napiš Mlha a své jméno. V případě, že zaplatíš a nakonec nepojedeš, vrátíme ti peníze pouze v případě, že se akce naplní (tj. že společně seženeme náhradníka za plnou cenu).

CO S SEBOU

Kostým a osobní rekvizitu pro tvou postavu, spacák, přezuvky do chaty, jídlo a pití na párty, a pokud chceš přijet dřív nebo odjet později, vezmi si s sebou jídlo navíc.

KOSTÝM

Hra se odehrává v současnosti na česko-polském pomezí, proto kostým nebude náročný. Chceme, aby ses zamyslel nad tím, co by nosila tvá postava. Pokud hraješ někoho z party, nestylizuj, prosím, kostým do žádné specifické subkultury (žádní metaláci ani hiphopeři). Viditelné části kostýmu prosím laď do tlumených, nevýrazných a / nebo tmavých barev. Pokud by sis nebyl jistý nebo sis nevěděl rady, neváhej se zeptat.

JAK PŘIJET AUTEM

Především včas, protože program je hodně plný a na opozdilce s programem nemůžeme čekat. Pro koordinaci naplněnosti aut a další domlouvání založíme facebookovou událost. Jezdit k chatě je povoleno pouze po jediné silnici přes Heřmanice v Podještědí (jestli dorazíš do Petrovic, jel jsi špatně a zřejmě podle GPS). V Heřmanicích v Podještědí se vydáš na rozdvojení vpravo směrem na Krompach (pokud dojedeš ke golfovému ranči Malevil, zapomněl jsi odbočit). Zhruba 200 m za vesnicí zatočíš opět doprava. Projedeš zákaz vjezdu a pokračuješ několik kilometrů po asfaltové cestě až k chatě (posledních 100 m se jede po štěrkové cestě). U chaty se nesmí parkovat, proto po vyložení věcí přeparkujeme auta k ranči Malevil, kde budou až do odjezdu.

JAK PŘIJET HROMADNOU DOPRAVOU

Nejlepší spoj jede zřejmě do Jablonné v Podještědí. Když se domluvíme předem, pošleme pro tebe auto, které tě doveze k chatě. Např. jediný rozumný sobotní spoj z Prahy býval v minulosti autobusem v 7:00 z Černého Mostu (příjezd do Jablonného v 9:03).

UBYTOVÁNÍ

Bude se spát na postelích s matracemi. V objektu se topí v krbu a elektrickými akumulačkami. Může tam být chladněji, tak si raději vezmi teplé oblečení a dobrý spacák. V objektu je k dispozici sprcha s teplou vodou a klasické WC.

JÍDLO

Jídlo budeme připravovat hromadně od sobotního oběda do nedělní snídaně a to v normální a vegetariánské variantě. Část jídla bude součástí hry.