KAMIL BUCHTÍK

Larpový tvůrce, teoretik a hráč. Podílel se na tvorbě komediálních komoráků (Telenovela, Prom), obsahových larpů (De la Bête, Mlha) i narativních experimentů (Kdyby, spolu/sami). Několik let stál v čele celoročního festivalu HRAJ LARP a poslední dva roky zaštiťuje programovou linii Larpové chaty. Dokáže si hodiny povídat nejen o larpech, ale i filmech a seriálech.

KATKA HUBENÁ

Larpy hraji zhruba od roku 2005 a posledních pár let se podílím i na jejich organizaci (Blok D, Dragon Age: Exodus). Kromě toho se dlouhodobě věnuji především tvorbě a organizaci psychoher a zážitkovek, hraji v divadelním souboru Slepýš, angažuji se v Prague by Night... no a někde mezi tím studuji japonštinu.

PETR URBAN

Před dvěma lety jsem úspěšně zakončil svá studia na PedF UK rigorózní prací o nadaných dětech a nyní vyučuji anglický jazyk a dějepis na SPŠG Hellichova. Larpům se věnuji přes deset let, převážně pak těm komorním. Mimo larpy pak mám rád divadlo snad ve všech formách a jako nadšený amatér už nějakou dobu hraji, píši scénáře a režíruji… Nebo píši povídky a básničky. Na larpech mám rád především silné emoce a velké scény, na které se dlouho vzpomíná.

MARTIN MATES SUCHÝ

Dělám, co mě baví, a s lidmi, které mám rád. A tohle je jedna z věcí, která do toho zapadá. Rád poskytuji technické zázemí a tvořím. Často mě můžete vidět na koncertních pódiích s různými kapelami, nebo někde u filmu či s měřickou tyčkou v potoce nebo na stavbě.

JAKUB BALHAR

Larpy hraji od roku 2001 a organizuji od roku 2010. Za tu dobu jsem se podílel na posledním dílu Erinoru a komorních larpech: Bodlák, The Strings, Následovníci a Tango pro dva. Kromě toho jsem jedním z autorů Larpové databáze a v reálném životě jsem programátorem a bývalým skautem.

KATKA KOLÍNSKÁ
BETATESTEŘI

Lucka Chlumská, Zevla, Orionka, Ainé, Madla, Morgain, Larras, Ciri, Honza, Louda, Hampi, Tom Tychtl, Lex, Gavroche, Shuniik, Monty, Mellor

SPOLUPRÁCE

Na přípravě Mlhy spolupracujeme s Petrem Platilem, Prague by Night a s Tempus Ludi, kterým děkujeme za pomoc a podporu.

Speciálně pak děkujeme ASF a larp.cz za hostování stránek.

TITULNÍ OBRÁZEK

Pro grafiku webu a meteriálů byla použita upravená fotografie "Single tree in the mist" od Keith Hall distribuovaná pod CC BY 2.0.